Покана за благотворителен концерт в Пловдив!

...от "А вие знаете ли кой е Инчучуна?", през "Мамо, тате, да бягаме индианци!", до "Фаталната искра на Лулу" и "Калино-ирокезките конфликти покрай хубавата Елена"

Модератор: Black Wolf

Покана за благотворителен концерт в Пловдив!

Мнениеот sunflowers » Пон Май 07, 2012 6:28 pm

Здравейте, приятели, прекрасни хора от Кръга!

Обръщам се към всички вас с голяма, сериозна молба да помогнете. Каня ви на благотворителен концерт в Пловдив - сцената и озвучаването ще осигуря аз, целта е да продадем билети за вашия концерт и парите от тях да дарим за строеж на нова детска ясла в Район "Северен" (по-известен като Кършияка) в Пловдив. В София проблемът с детските градини и ясли е още по-жесток.
Организатор на мероприятието ще е Гражданска инициатива "За Децата" под егидата на Областния управител със съдействието на Община Пловдив.
Ще направим сериозна реклама на благотворителния концерт, така че да осигурим посещаемост.
Моля Ви да помислите дали сте готови да подкрепите благотворителност! Става въпрос за каузата за ДЕЦАТА - да могат да посещават детска ясла, освен това помагате и на майките да могат да работят.
Повече информация за Гражданска инициатива "За Децата" можете да откриете в сайта ни http://www.za-decata.hit.bg и във Фейсбук страницата ни.

Моля ви да ми отговорите дали бихте направили благотворителен концерт в Пловдив! Така ще помогнете на децата, освен това ще разпространите идеите на индианското мислене и сред по-широка публика в Пловдив - със сигурност ще намерите и нови съмишленици!

Моля ви да ми кажете дали имате желание да помогнете, кой ден ще ви е удобно да пътувате всички заедно до Пловдив, можем да обсъдим възможни варианти за провеждането на благотворително мероприятие - да не е само концерт, а да бъде и с презентация-събеседване с членовете на Орловия кръг. Отворени сме към общи креативни идеи! :)

Благодаря ви предварително!

Христина

0898 670 650
za_decata@abv.bg
http://www.za-decata.hit.bg
Facebook.com/Гражданска инициатива За Децата
http://www.peticiq.com/plovdiv
Аватар
sunflowers
голям ентусиаст

Re: Покана за благотворителен концерт в Пловдив!

Мнениеот Black Wolf » Вто Май 08, 2012 9:55 am

В момента възможността за такъв концерт според мен е нулева. Съжалявам.
Няма как да го подготвим и направим.
Аватар
Black Wolf
член от кръга

Мнениеот sunflowers » Сря Май 09, 2012 8:38 am

Предполагам, че по принцип имате някакъв повтарящ се през годините репертоар, визирам концертите в Америкън Корнър? Ще осигуря хонорар от Община Пловдив, който да покрие пътните Ви до Пловдив. Какви са трудностите? Липса на свободно време? Възможно ли е да го организираме през почивен ден? От какво ще имате нужда? Надявам се на някаква дискусия, най-вече относно вида на самото благотворително мероприятие - не смятате ли, че е по-добре да бъде концерт-събеседване. Наистина мисля, че ще има интерес от страна на пловдивската публика, още повече че ще го рекламираме и като мероприятие на Орловия кръг, и като благотворително мероприятие за събиране на финансови средства за строеж на нова детска ясла. Реална възможност да откриете нови съмишленици в Пловдив, според мен.

Да изпратя ли поканата си до е-мейла на Обществото, защото форумът ми се струва доста неактивен. Времето е различно, може би?
Аватар
sunflowers
голям ентусиаст

Мнениеот dakota » Пет Май 11, 2012 1:05 pm

Аз бих дошла.Ако се съберат хората...
Аватар
dakota
член от кръга

Назад към За Орловия Кръг